سون مدیا

خلاصه داستان قسمت 11 سریال ترکی شعله های آتش (alev alev) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
قسمت 11 سریال ترکی شعله های آتش

قسمت ۱۱ سریال ترکی شعله های آتش

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال ترکی شعله های آتش میپردازیم.

اسکندر که خیلی عصبانی است دستور می دهد بدون این که اسم و رسمشان مشخص باشد، خبر قاتل بودن عمر و حمایت رویا از او را در رسانه پخش کنند.

حرف های جمره ذهن رویا را به خودش درگیر کرده. او وقتی به خانه می رسد اسکندر منتظرش است.

اسکندر می گوید: «تو مردی که نمیشناسیو به من ترجیح دادی رویا! بی گناهی من ثابت شده. اون آدم باعث اون آتش سوزی بوده! » رویا می گوید: «من باورش دارم. اون کسی بود که نجاتم داد. »

اسکندر که بغض کرده می گوید: «من نمیتونم تحمل کنم وقتی تورو با اون یارو میبینم! »

رویا می گوید که این موضوع به او ربطی نداره و اسکندر با خشم می گوید: «ببینیم اون آدم هم میتونه از زندون بیرون بیاد! خوبه که وکیلش تو نیستی! حداقل یه شانسی داره! »

رویا می گوید: «اشتباه بهت رسوندن. من هنوزم وکیل عمرم! » و با این حرفش اسکندر را بیشتر عصبانی می کند.

جمره بعد از دیدن نتیجه تست که منفی است خدا را شکر می کند. مادر اوزان با فضولی منتظر است بداند که نتیجه چه می شود و جمره می گوید: «خودتونو اذیت نکنین. حامله نیستم. »

همان موقع چلبی از راه می رسد و جمره که او را از پنجره دیده فکر می کند رویا باز او را لو داده و با وحشت سعی می کند فرار کند اما مادر اوزان در را زودتر باز می کند و چلبی را به داخل دعوت می کند.

چلبی با ناراحتی ساختگی به مادر اوزان می گوید: «من خیلی صبوری کردم. فقط میخوام زنم برگرده. مخصوصا که الان حامله ست. » مادر اوزان می گوید که نتیجه تست منفی بوده.

جمره حرف های او را که می شنود بیشتر عصبانی می شود و به اتاق برمیگردد و در را قفل می کند.

چلبی قبل از رفتن پشت در اتاق جمره می رود و با لحنی مهربان می گوید: «عشقم میخوام که برگردی. »

اما بعد لحنش را عوض می کند و می گوید: «تا فردا بهت وقت میدم! یا دخترتو انتخاب کن یا زندون و تیمارستانو! تو که نمیخوای سرنوشتت مثل مادرت بشه!» و وقتی از خانه خارج می شود با اوزان روبرو می شود و به رویش لبخند میزند!

خبر حمایت رویا از یک قاتل به گوش همه رسیده و خبرنگارها به سمتش حمله می کنند.

رویا به سوال کسی جواب نمی دهد و پیش عمر می رود و با سماجت می گوید: «من تا وقتی از اینجا خارج بشی وکیل توام! من باورت دارم و تصمیم گرفتم یه مدت به آدم هایی اعتماد کنم که بقیه بهشون اعتماد نمیکنن. »

عمر لبخند می زند و می گوید: «تو واقعی هستی پرنسس؟ » رویا هم به او لبخند میزند.

اوزان پیش جمره که از ناراحتی در خود مچاله شده می رود. جمره می گوید: «از بچگی آرزوم این بود تا هیچ وقت مثل مامانم نشم. مامانم بود که پدرمو کشت. من هرچقدر سعی کردم شبیهش نشم بیشتر شبیهش بدم یا سرنوشت یه دختر اینه که شبیه مادرش بشه؟ »

و بعد می گوید: «من بیشتر از این اینجا نمیتونم بمونم. باید پیش دخترم باشم. » اوزان از او می خواهد کمی بیشتر فکر کند و همین یک روزی که فرصت دارد را به آزادی اش فکر کند.

مادرش که همه چیز را شنیده داخل می شود و می گوید: «به حرفای اون فکر نکن دخترم! اون ما مادرهارو درک نمیکنه. جای یه مادر پیش دخترشه! »

چیچک در خبرها می بیند که رویا از عامل اصلی قاتل سوزی یعنی عمر حمایت کرده و با عصبانیت و بغض به او زنگ می زند و می گوید: «چطور تونستی این کارو کنی رویا؟ چطور تونستی؟ »

رویا که از حرف های او سر در نمی آورد فقط می گوید: «شیمال ازت میخوام چیزیو که تو اخبار میبینی باور نکنی باشه؟ » چیچک گوشی را قطع می کند و با عصبانیت به اتاقش می رود و همه چیز را به هم می ریزد. تورمیس پیشش می رود تا ارامش کند.

رویا تمام شب و روزش را می گذارد و اظهارات شاهدان و کسانی که در مراسم حضور داشتند را می خواند. اظهارات یکی از نجات پیدا کنندگان در مورد کسی است که چند نفر را از آتش نجات داده.

رویا به کمک اوزان او را پیدا می کنند و دختر می گوید: «من جونمو به این آدم بدهکارم. معلومه که میام شهادت میدم که بی گناهه. » رویا او را به کلانتری می برد و دختر با اطمینان می گوید عمر بود که آنها را نجات داده.

چلبی وقتی می فهمد که سلیم کسی بوده که گارسون ها و خدمه را در زیرزمین موقع آتش سوزی زندانی کرده، سراغ اسکندر می رود و می گوید: «باید عمر رو آزاد کنیم! وگرنه این ماجرا تهش به تو میرسه و منم نمیتونم کاری برات کنم! »

بی گناهی عمر ثابت می شود و بالاخره آزاد می شود و رویا با شنیدن این خبر از هیجان زیاد عمر را در آغوش می گیرد.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال شعله های آتش لذت برده باشید. برای مطالعه  قسمت بعدی به صفحه خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی شعله های آتش مراجعه فرمایید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید و عضو کانال تلگرامی سون مدیا شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال ترکی شعله های آتش (alev alev)
2.5 از 2 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 5
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا