سون مدیا

خلاصه قسمت 87 سریال ترکی آپارتمان بی گناهان (Masumlar Apartmani) | دوبله فارسی

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۸۷ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

مطالعه قسمت ۸۷ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

وقتی هان در را باز می کند و مامورها و اسرا به همراه گلبن و صفیه نگران وارد واحد بد بو می شوند، خانه را خالی می بینند و مامورها هم قانع شده و بدون حرفی می روند. اما اسرا نگاهی به صفیه و گلبن که خشکشان زده می اندازد و می گوید: «اینجا یه چیزایی بود! خودم دیدم. چون خواهرات هم حتی شوکه شدن! » هان با عصبانیت می گوید: «آره شوکه شدن چون تا پات نرسیده اینجا؛ ازمون شکایت کردی! از این به بعد اگه مشکلی داری بیا به خودم بگو! » اسرا متوجه اشتباهش می شود و جلو رفته و رو به صفیه می گوید: «از تو معذرت نمیخوام. اما از تو خیلی معذرت میخوام گلبن. واقعا فکر نمیکردم انقدر استرس بگیری. »
بعد از رفتن اسرا، صفیه با وحشت و عصبانیت همه جای واحد را نگاه می کند و می گوید: «کجا انداختیشون هان؟ کجا بردی تمام خاطرات و امانتی های مادرمو؟ کجا انداختی بچگیامونو؟ » هان می خواهد توضیح بدهد اما صفیه که خیلی عصبانی شده می گوید: «تو عمدا این کارو کردی! نخواستی یادگاری های گذشته برام بمونه. » هان می گوید: «من نجاتتون دادم! میدونی اگه بقیه خبردار میشدن چه فکری میکردن؟ » صفیه می گوید: «تو به خاطر نفرت از مامان اینکارو کردی. » هان با عصبانیت می گوید: «آره! من از مامانم به خاطر این که انقدر خوب تونست تورو شبیه خودش کنه متنفرم! »
اینجی کلاه گیس مانکنی که از ماشین هان پیدا کرده بود را داخل کیفش می گذارد و وارد خانه می شود که صدای دعوای صفیه و هان را می شنود. صفیه با عصبانیت رو به او می گوید: «از وقتی تو وارد زندگیمون شدی، یه روز راحت نداریم. خودت بس نبودی دوستت هم اومد بلای جونمون شد! » اینجی وقتی می فهمد اسرا چه کار کرده، با عصبانیت سراغش می رود و او را سرزنش می کند و می گوید: «من خواستم بیای اینجا که تنها نباشم تو چطور میتونی تا پات رسید اینجا ازشون شکایت کنی؟! بدون خبر از من چطور میتونی از خانواده شوهرم شکایت کنی؟ » اسرا می گوید: «تو از چیز دیگه ای ناراحتی نه؟ وگرنه همچین واکنشی غیر منطقیه! » اینجی می گوید: «چرا همش یجوری رفتار میکنی انگار میخوای از هان یا خانواده ش یه اشتباه پیدا کنی؟ چرا این قضیه انقدر تورو خوشحال میکنه؟ » این حرف به اسرا برمیخورد و می گوید: «متوجهی چی میگی؟ فکر میکنی چون من تنها و غمگینم میخوام تو هم مثل من باشی؟! » اینجی از خانه ی او بیرون می رود که با هان روبرو می شود. او دوست دارد حقیقتی که میداند را به هان بگوید اما صبر می کند.
هان دست اینجی را می گیرد و به پشت بام می برد. اینجی با دیدن زباله هایی که حالا هان آنها را آنجا آورده، جا می خورد. هان می گوید: «بذار فکر کنن دور ریختم. یه بار هم نشد ازم تشکر کنن. بذار بریزمشون دارم خلاص شیم. »
نریمان به حرف غمزه گوش میدهد و با چاقوی جیبی او، ماشین مدیر را خراش می اندازد. بعد هم همراه غمزه به این حرکتشان کلی می خندند. اگه از این که نریمان همچین آدمی شده خوشحال نیست و حتی با تاسف به او نگاه می کند. کمی بعد وقتی غمزه از نریمان و اگه و امره می خواهد تا شب را به خانه ی آنها بیایند، نریمان جوگیر شده و می گوید: «بیاین تراس خونه ما! » اگه جا می خورد اما نریمان مصمم است و حتم دارد بهشان خوش می گذرد.
گلبن دوباره ملافه اش را کثیف کرده و این بار صفیه پیشنهاد میدهد تا زباله ها را فعلا به پشت بام بیندازند که با باز کردن در پشت بام، هردو کیسه زباله های قدیمی را می بینند و صفیه به گلبن می گوید که بهتر است شب بعد از این که همه خوابیدند، زباله ها را سرجای قبلی اش برگردانند.
اینجی به عمد، وقتی هان وارد اتاق می شود، جعبه ی او را که از قبل پیدا کرد بود بیرون می کشد و نشان میدهد که می خواهد درش را باز کند تا واکنش هان را ببیند. هان نگران شده اما وانمود می کند که طوری نیست. اینجی به عمد کارت پارکینگ را بیرون می کشد و از هان می پرسد که آن را چرا نگه داشته؟ هان می گوید: «ماشینیه که تو آمریکا وقتی دانشجو بودم خریدم. »

پایان قسمت ۸۷ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

برای مطالعه قسمت ۸۸ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی آپارتمان بی گناهان کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
رای دهید

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا