سون مدیا

خلاصه قسمت 90 سریال ترکی آپارتمان بی گناهان (Masumlar Apartmani) | دوبله فارسی

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۹۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

مطالعه قسمت ۹۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

هان به اینجی می گوید: «نتونستی صبر کنی اینجی. یه بار نذاشتی خوشبختت کنم که با آرامش زندگی کنیم. همش دنبال این بودی ازم آتو بگیری. دیگه خودمو قایم نمیکنم. چیشد؟ هنوزم دوسم داری؟ » اینجی فقط مات و مبهوت به او خیره شده و نمیداند باید چه بگوید. بالاخره اینجی با ترس می گوید: «اینا چیه هان؟ » هان می گوید: «آدم ها میرن سونا و جکوزی ریلکس میکنن. من اینجا آرامش میگیرم. چون تنها جایی که احساس غریبگی نمی کنم اینجاست. اونا منو تو جمعشون بدون قید و شرط قبول میکنن. چون منم یه آشغالم. » اینجی که خیلی ترسیده از انجا با گریه فرار می کند. هان سعی می کند دنبالش برود اما بعد با عصبانیت و بغض به خودش می گوید: «فراریش دادم. ترسوندمش. » و رو به اینجی فریاد میزند: «اونطوری نیست که به نظر میاد. » اما در نهایت با گریه روی زمین دراز می کشد و به آسمان خیره می شود.
چند ساعت بعد اینجی برمیگردد و می بیند که هان بین زباله ها دراز کشیده. اینجی با بغض می گوید: «میخوام بدونم. واسم تعریف کن چی اینجا بهت آرامش میده. » هان می گوید: «هیچ وقت تو اون خونه منو نخواستن. مادرم جوری بهم نگاه میکرد انگار یه موجود چندش آورم. وقتی به آشغالا نگاه کردم اونارو شبیه به خودم دونستم. اونارم کسی دوست نداشت. » اینجی با دلسوزی او را نوازش می کند…
اما شب اینجی تصمیم می گیرد شب را پیش اسرا بماند تا کمی فکر کند. او به هان می گوید: «بهم فرصت بده تا بتونم هضم کنم. »
صفیه متوجه شده نه هان و نه اینجی در خانه نیستند. وقتی هان با غصه وارد خانه می شود به صفیه می گوید: «آبجی تو اون آشغال هارو خیلی دوست داری نه؟ از اول هم فقط تو منو دوست داشتی. »
امروز روز تولد صفیه است و او خیلی خوشحال است. ناجی برایش هدیه ای آماده کرده. او ساعت چهار با صفیه قرار می گذارد. صفیه لبخند می زند و بعد به خودش می گوید: «امروز روز منه. نباید به کسی فکر کنم تا ناراحتم کنه. »
صفیه از نریمان می خواهد طبقه بالا برود و ببیند هان حالش خوب است یا نه. نریمان هان را آنجا نمی بیند اما با دیدن لوازم آرایشی اینجی، ریمل او را برمیدارد و به مژه هایش می زند و بعد سعی می کند طوری از خانه خارج بشود که صفیه نبیند اما صفیه با دیدن یک ذره آرایشی که او کرده داد و فریاد راه می اندازد و می گوید: «تو واسه درس خوندن نمیری! » و تا راهرو دنبالش می کند که اینجی و اسرا هم آنجا هستند. اینجی به حمایت از نریمان از صفیه می خواهد انقدر دعوایش نکند اما صفیه با عصبانیت می گوید: «به تو نیومده به من بگی با خواهرم چجوری رفتار کنم فهمیدی؟! » اینجی هم می گوید: «تو حق نداری با من اینجوری رفتار کنی فهمیدی!؟ »

پایان قسمت ۹۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان

برای مطالعه قسمت ۹۱ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی آپارتمان بی گناهان کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
رای دهید

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا