سون مدیا

خلاصه قسمت 121 سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
قسمت ۱۲۱ سریال ترکی ستاره شمالی

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۱۲۱ سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

سریال ستاره شمالی راجب دختری به نام ییلدیز است که توسط نامزدش ترک می شود و بیست سال منتظر عشق اولش می ماند. دختری که سالها رنج تنهایی و دلتنگی را به دوش کشیده و هنوز هم به عشقش وفادار است. سرنوشت کوزی و ییلدیز را بعد از بیست سال سر راه همدیگر قرار می دهد و اتفاقات جالب و خنده داری را رغم می زند.

در خانه، صفر و پنبه و بویراز و قمر منتظر هستند که ناهیده برگردد و در مورد طلاها تصمیم بگیرند.ناهیده می آید و بعد از بحث و گفتگو قرار می شود که طلاها را در صندوق جهیزیه ناهیده در اتاقش بگذارند.در مقابل، پنبه کلید آن صندوق را برمی دارد که پیش او بماند.
یشیل و کوزی میخواهمد در رستوران غذا بخورند.ییلدیز اصرار می کند که از آنجا بروند.کوزی می گوید که کمپ و چادر آنها روبروی رستوران است.
ییلدیز با بی اعتنایی می رود.یشیل می گوید که همه چیز طبق خواسته آنها پیش می رود و ییلدیز شروع به حسودی کرده است و حسادت های کوچک عشق را سرپا نگه می دارد.
یبلدیز پیش بهار می رود و می گوید که کوزی و یک دختر مانکن که همراهش است را از رستوران بیرون کند.بهار متوجه حسودی او می شود.ییلدیز آن را انکار می کند.
دکتر جهان و هادیه با بقچه خرید نامزدی به خانه امینه آمده اند.حنیفه هم‌ آنجاست.دکتر می گوید که بقجه نامزدی را پس آورده اند.هادیه بقچه نامزدی خودشان را از امینه می خواهد.دکتر می گوید که خودش آنها را برای پنبه خریده و نیازی نیست.هادیه می گوید که آنها را به عروس جدیدش خواهد داد.امینه عصبانی می شود و به دکتر حمله می کند.امینه بقچه را آورده و با بی احترامی جلوی آنها می گذارد.حنیفه به دکتر گوشزد می کند که کار اشتباهی می کند و بعدا پشیمان می شود.دکتر دودل مانده است.هادیه بقچه را برمی دارد و می روند.
موقع غذا خوردن یشیل به کوزی می گوید که به او توجه کند و به اطرافش اهمیتی ندهد و وانمود کند که بخاطر ییلدیز نیامده است و ییلدیز خودش از سر کنجکاوی از آنها خبر خواهد گرفت.کمی بعد ییلدیز می آید و به بهانه جمع کردن میزهای دیگر،‌آنها را تحت نظر دارد. یشیل به کوزی درس می دهد که به ییلدیز توجه نکند.ییلدیز حرصش میگیرد.
شعله خانه بزرگی را اجاره کرده و دخترها را آنجا می برد .او می گوید این خانه را برای زمانی که حالش بدتر شود،‌در نظر گرفته است.عمر به فریده زنگ زده و می خواهد او را ببیند.فریده می گوید که آنها اسباب کشی دارند و کار دارد.شعله گوشی را گرفته و می گوید که نگران نباشد و فریده را می فرستد.شعله به فریده می گوید که سعی کند وقت هایی که با عمر هستند،‌ خوش بگذراند.
در رستوران‌ یشیل می خواهد با ترفند هایی حس حسادت ییلدیز را تحریک کند .او موقع صورتحساب، دست کوزی را می گیرد و تعارف می کند. ییلدیز بی اختیار عصبی می شود.بهار به ییلدیز می گوید که چرا به رابطه کوزی با یک زن دیگر حسادت می کند؟ ییلدیز زیر بار نمی رود.
در خانه، ناهیده و پنبه هر دو روی صندوق جهیزیه نشسته اند. پنبه از اینکه دکتر بقچه نامزدی را پس اورده،‌ ناراحت است و گریه اش می گیرد.ناهیده می خواهد با یک بهانه ای او را از صندوق دور کند. او به پنبه می گوید که کوزی تصادف کرده و بهتر است به او سر بزند.صفر هم‌ می شنود و دستپاچه می شود. صفر می خواهد پیش کوزی برود ولی ناهیده مانع می شود. پنبه‌ می فهمد که منظور ناهیده ، دور کردن او از پای صندوق است و می گوید که به هیچ وجه از کنار صندوق بلند نمی شود.
فریده دیدن عمر می رود.عمر ابراز دلتنگی کرده و می گوید که دیگر صدای عشق او را نمی شنود در حالیکه خانواده اش را ترک کرده است.فریده فکر می کند که عمر او را مقصر می داند و چنین انتظاری از او دارد و آدم خودخواهی است، در حالیکه مادرش بیمار است.فریده با ناراحتی می گوید که همه چیز بین آنها تمام شد و می رود.
فریده با ناراحتی به خانه برمی گردد و گریه می کند و به دخترها می گوید که آنها از همدیگر جدا شدند.
گوکچه به مینه می گوید که مردها غیرقابل اعتماد هستند و حتی پدرشان که عاشق ییلدیز بود،‌به او خیانت کرد.
در باغ ،‌عمر و عثمان و امین کیسه های فندق را جمع کرده اند.گوکچه به عثمان زنگ می زند و از بی توجهی او در طول روز شاکی می شود.عثمان می گوید روزها کار می کند.گوکچه هشدار می دهد که اگر بی توجهی و سردی ببیند،‌تصمیمش را می گیرد.

پایان قسمت ۱۲۱ سریال ترکی ستاره شمالی

برای مطالعه قسمت ۱۲۲ سریال ترکی ستاره شمالی کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی ستاره شمالی کلیک کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۱۲۱ سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi)
5 از 2 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا