سون مدیا

خلاصه قسمت 12 سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

خلاصه قسمت ۱۲ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

دسته بندی : ★ سریال بازی بخت تاریخ : یکشنبه 12 سپتامبر 2021
قسمت ۱۲ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه قسمت ۱۲ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu) میپردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

یاسمین حرف های ادا و روزگار را می شنود و می فهمد که آن ها متاهل هستند. سلین و علی هم دعوایشان می شود و علی از اینکه سلین به او نگفته متاهل بوده عصبانی می شود.

بورا به ادا می گوید ماجرای ازدواج سلین رو شده اما آن ها نباید دخالت کنند. علی نمی خواهد حرف های سلین را بشنود سلین هم اسپری فلفل به چشمان علی می زند و او را سوار ماشین می کند و می روند.

پریل خبر دزدیدن علی را به بورا می دهد. سلین و علی این نقشه فرار را راه انداختند تا ادا و بورا عشقشان را اعتراف کنند و همه ی ماجرا بازی بوده است.

ادا و بورا دنبال علی و سلین می گردند و با هم کل کل می کنند. در دفتر شایعه می کنند ادا بورا را دزدیده و خبر را به توعچه می دهند و توعچه هم با بلما تماس می گیرد و خبر را می دهد.

علی با بورا تماس می گیرد و می گوید سلین او را دزدیده و با خودش چاقو و چمدان برده و نمی داند چه بلایی سرش میخواهد بیاورد. سلین علی را به هتل قدیمی که در آنجا کار می کرده میبرد و ماجرا را به زنی که صاحب آنجاست می گوید و از او کمک می خواهد.

بلما نگران است و با هرکسی تماس می گیرد تا بورا را پیدا کند. بورا و ادا به ادرسی که علی فرستاده می روند. سلین با حالت خشنی علی را گرفته و به بورا و ادا می گوید عشق آدم را به کارهای دیوانه واری مجبور می کند، این همان چیزیست که در چشمان توم هست ادا!

بورا از ادا می پرسد که او عاشق کیست؟ و ادا از گفتن جواب امنتاع می کند. بورا با صاحب هتل حرف می زند و می گوید پسرعمویش در آنجا گروگان است و صاحب هتل می گوید در زندگی شخصی مشتری ها دخالت نمی کند. توعچه و روزگار برای پیدا کردن ادا و بورا می روند.

علی و سلین سعی می کند احساسات ادا و بورا را تحریک کنند تا عشقشان را بهمدیگه اعتراف کنند. نرگس و بلما در خانه دعوا می کنند و هر کدام از دست دیگری به پلیس شکایت می کنند.

ادا و بورا می فهمند که سلین و علی برایشان نقشه کشیدند و تصمیم می گیرند باهم کمی صحبت کنند و بورا تلاش می کند با ادا در آنجا بمانند.

بورا می خواهد اتاق در هتل بگیرد که صاحب هتل می گوید فقط یک اتاق خالی دارند و این نقشه سلین است که بورا و ادا با هم در یک اتاق بمانند.

روزگار و توعچه از روی لوکیشن ماشین بورا هتل را پیدا می کنند و به آنجا میایند. بورا و ادا به یک اتاق می روند و ادا می خواهد دوش بگیرد که آب قطع می شود و همزمان هم تخت می شکند.

توعچه هم در حمام مانده و روزگار و علی برای گرفتن آب پیش شائبه خانوم صاحب هتل رفته اند. شائبه سه تا سطل به پسرها می رود تا از بیرون هتل آب بیاورند تا گرم کنند.

علی و بورا می روند تا اب بیاورند و روزگار پیش دخترها می ماند. بورا به ادا کمک می کند و با چشمان بسته روی موهای ادا اب می ریزد تا موهایش را بشویید. سلین به شائبه می گوید برق ها را قطع کنند و همگی در تاریکی کنار هم نشسته اند.

شب همگی کنار هم نشسته اند و علی بازی صداقت راه میندازد و هر کدام سوالی می پرسند تا به جواب دلخواهشان برسند. ادا و بورا برای قدم زدن می روند و سر از ساحل درمیاورند و تا طلوع آفتاب کنار هم دست در دست هم قدم می زنند و بالاخره عشقشان را با بوسه ای شروع می کنند.

ادا و بورا با علی سلین صحبت می کنند و از آنها اعتراف می گیرند که همه کارهای آن ها بازی بوده است و چه بازی خوبی برای آن ها بوده است.

پلیس به هتل می رود و می گوید از ادا و بورا شکایت شده است و متوجه می شوند که اشتباهی شده است. ادا و بورا به خانه بر می گردند و ادا می گوید مدتی از بقیه رابطه شان را مخفی کنند.

بورا همه چیز برای خانواده اش می گوید و توضیح میدهد که سوتفاهم شده است. یاسمین به ادا می گوید که می داند با روزگار متاهل است و نمی گذارد سرنوشتش مثل او بشود.

در جلسه دفتر بورا می گوید خودش می خواهد بعد مدتها بنویسد و موضوع نوشته اش عشق خواهد بود و همگی تعجب می کنند.

توعچه به رفتارهای ادا شک کرده و می خواهد از ماجرا سر دربیاورد که بورا به ادا پیام می دهد که به تراس برود. ادا به تراس می رود و توعچه هم پشت سر او می رود و ادا هول می شود و می گوید برای هواخوری رفته است.

توعچه به ادا می گوید که وقتش رسیده به بورا ابراز علاقه کند و ادا هول می شود و می گوید بهتر است عجله نکند.

ادا برگه های طلاق را اماده کرده و به روزگار می دهد اما روزگار می گوید به یک شرط قبول می کند که دوباره باهم ازدواج کنند و ادا عصبی می شود و توعچه شاهد بگو مگوی بین آنهاست.

بورا به ادا پیدا می دهد که به اتاق نظافت بروند و با هم تنها باشند. بورا تمام وجودش از ادا لبریز است و قلبش از عشق او هیجان دارد و می خواهد ادا را ببوسد که کسی از پشت در می خواهد وارد اتاق شود. بورا با کولی بازی در اتاق را باز می کند و می گوید قفل در خراب شده و اعصابش را خورد نکنند.

روزگار برای فریب ادا برگه های طلاق را امضا می کند اما قصدش این است که در دادگاه زیر حرفش بزند. اورن برای دیدن یاسمین به خانه رفته اما یاسمین حال خوبی ندارد و اصلان هم پاپی اورن می شود.

توعچه به برگه های دست ادا گیر داده و تلاش می کند سر از قضیه آن ها دربیاورد. بورا با دیدن ادا پرونده ای به او می دهد و میخواهد که درونش را ببیند.

بورا کارت دعوتی برای ادا گذاشته و اولین قرارشان را ترتیب داده است. ادا لباس قرمز زیبایی را پوشیده و یاسمین تلاش می کند مانع نزدیکی بورا و ادا شود تا بازی بخت او را بدبخت نکند.

روزگار هم به آنجا رفته تا به یاسمین بگوید می خواهد از ادا طلاق بگیرد و ادا مجبورش کرده و چند قطره اشک تمساح میریزد. بورا کنار ساحل با ریسه های نور فضای قشنگی را آماده کرده و منتظر آمدن است و ادا هم با دیدن آنجا خوشحال می شود.

بورا ترتیب شامی را برای ادا داده و می گوید خودش غزا ها را برای ادا اماده کرده است. یاسمین ماجرای ادا را به نرگس می گوید و نرگس از شنیده هایش شوکه می شود.

بورا موزیک زیبایی میگذارد و همراه ادا مشغول رقصیدن می شوند و در کنار هم غرق آرامش می شوند.

بورا به ادا می گوید قبلا به خاطر یک دروغ عشقش را کنار گذاشته و باعث می شود ادا درون خودش سنگینی حس کند و عذاب وجدان بگیرد.

بورا می گوید اما ادا متفاوت است و کاری کرده عشق را باور کند. ادا دستانش را از دست بورا بیرون می کشد و می گوید نمی تواند با او باشد و می رود.

پایان قسمت ۱۲ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

برای مطالعه قسمت ۱۳ سریال ترکی بازی بخت کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی بازی بخت کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۱۲ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)
5 از 1 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا