سون مدیا

خلاصه قسمت 154 سریال ترکی تو در خانه ام را بزن (عشق مشروط) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
قسمت ۱۵۴ سریال ترکی تو در خانه ام را بزن

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه قسمت ۱۵۴ سریال ترکی تو در خانه ام را بزن (عشق مشروط) می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

درست لحظه ای که ادا تعادلش را از دست میدهد و به سمت زمین پرت می شود، سرکان از پشت او را در آغوش می گیرد و اجازه نمیدهد که ادا زمین بخورد. اما از ادا می خواهد برای اطمینان از حال پسرشان به بیمارستان بروند. ادا هم که خودش ترسیده قبول می کند. بعد از این که مطمئن می شوند حال بچه خوب است به خانه برمیگردند.
کرم تمام وسایلش را از خانه ی سرکان جمع می کند و تصمیم گرفته تا به قونیه برود که آنجا نباشد چون بین او و آدم های پولدار که فکر میکرد دوستش باشند کلی فرق است. او قبل از رفتن پیش بوراک می رود تا با او خداحافظی کند. بوراک می گوید: «تو از رفتن به دانشگاه میترسی کرم! حتی به ادا که انقدر برات زحمت کشیده یه سرت سلامت هم نگفتی! » کرم که نگران شده می پرسد: «آبجی ادا خوبه؟ بچه چی؟ » بوراک خیالش را راحت می کند که حال ادا و بچه هردو خوب است.
سرکان تمام دوستان و خانواده را جمع می کند تا از این به بعد بیشتر مراقب ادا باشند. همه با این کار موافق هستند جز ادا که حس می کند قصد دارند او را کنترل کنند و با قهر داخل خانه برمیگردد و دوست ندارد کسی را ببیند. کمال با مهربانی با یک بستنی در دست پیش ادا می رود و ادا به او اجازه میدهد وارد اتاق بشود. کمال می گوید: «میدونی چرا انقدر نگران تو هستن؟ چون بهت نیاز دارن ادا. تو تنها کسی هستی که همشون رو دور هم جمع کردی. حتی منم میدون توام. آیدان میگفت قبل از اومدن تو، سرکان دو کلمه بیشتر باهاش صحبت نمیکرده… قبل از تو رابطه ی خوبی هم با دوستاش نداشته و ادم تنهایی بوده… دلیل همش عشقه ادا. » ادا که دلش از دست سرکان پر است می گوید: «من خیلی عاشقشم اما خیلی فرد لج دربیاری شده! » کمال می گوید: «من اگه میتونم با اونایی که اون بیرون هستن در مورد تو حرف بزنم، به لطف تو هست. اگه تو نباشی ما چیکار کنیم ادا؟ » ادا از حرف های زیبای کمال اشکش در می آید و تشکر می کند.
ادا بعد از حرف های کمال به جمع برمیگردد و سرکان به همه اعلام می کند که به پیشنهاد ادا قرار است اسم پسرشان را آلپ بگذارند. آیدان با شنیدن این اسم بغض می کند و به سمت ادا می رود و می گوید: «تو دیگه عروسم نیستی، دخترمی. » و در آغوشش می گیرد…
آیدان و کمال به سرکان و بقیه خبر میدهند که قصد دارند برای عقد و ماه عسل به اسپانیا بروند. همه تبریک می گویند. وقتی آیدان با ذوق مشغول جمع کردن چمدانش برای سفر دوتایی شان است، ناگهان کمال به او خبر میدهد که مادرش هم همراهشان خواهد آمد. آیدان از شنیدن این حرف جا می خورد و حتی دیگر حفظ ظاهر هم نمی کند و سفر را کنسل می کند!
ایفر در مورد رابطه ی ملو و بوراک از ملو می پرسد. ملو که انگار زیاد خوشحال نیست می گوید: «صبح همین که بیدار میشه زنگ میزنه و شبا قبل از خواب هم زنگ میزنه! یعنی همه چیز بینمون خوبه! » ولی توضیح بیشتری نمی دهد و با قیافه ماتم زده بحث را عوض می کند.
موقعی که سرکان به سر کار می رود، سیفی را به عنوان مراقب ادا بودن به خانه می فرستد. ادا حوصله اش حسابی سر میرود و با دیدن غذاهای سالم و مقوی ای که سرکان برایش گذاشته دلش می گیرد. او به کرم زنگ میزند تا پیشش برود اما کرم به او می گوید که قونیه است. ادا با عصبانیت به او می گوید که نباید تنهایش بگذارد و مجبورش می کند برگردد!
سرکان در مورد پروژه ی مهم هلند به انگین و پیرل می گوید. انگین با قبول کردن پروژه های مهم و بزرگ مخالف است اما پیرل به محض شنیدن اسم هلند می گوید: «این پروژه مثل اثر هنری میمونه! باید قبولش کنیم! »
ادا به عشق غذاهای چرب و چیلی آیفر به کافه ی آنها می رود و میزش را با غذاهای خوشمزه پر می کند و با ولع همه را می خورد!
آیدان پیشنهاد میدهد تا در جای همیشگی و خاطره انگیزشان که از قدیم در ان کافه چای میخورده اند، عقدشان را جشن بگیرند و کمال هم قبول می کند و دست در دست هم از عشقی که بینشان است لذت میبرند!

پایان قسمت ۱۵۴ سریال ترکی تو در خانه ام را بزن

برای مطالعه قسمت ۱۵۵ سریال ترکی تو در خانه ام را بزن کلیک کنید

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی تو در خانه ام را بزن کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۱۵۴ سریال ترکی تو در خانه ام را بزن (عشق مشروط)
5 از 1 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 8
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا