سون مدیا

خلاصه قسمت 16 سریال ترکی زخم قلب (Kalp Yarasi) | زیرنویس و دوبله فارسی

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
قسمت ۱۶ سریال ترکی زخم قلب

سلام در این بخش به مطالعه پست خلاصه قسمت ۱۶ سریال ترکی زخم قلب می پردازیم، امیدواریم از مطالعه آن لذت ببرید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

فرید با دیدن پروتکل طلاق متعجب می شود و می گوید کی وقت کردی اینا رو حاضر کنی؟ یعنی با یه شانس دیگه نداریم؟ عایشه می گوید امضا کن تموم شه این کار!. فرید با پریشانی از او عذرخواهی می کند و می خواهد به او فرصتی بدهد تا جبران کند.

همان موقع برای هر دویشان ویدیویی که هانده ضبط کرده میاید و هر دو با دیدن ویدیو نگران می شوند و سراغ هانده می روند. عایشه و فرید به جایی که هانده خودکشی کرده می رسند و با امبولانس تماس می گیرند. زمرد و حسین نگران هستند و با هرجایی که به ذهنشان می رسد تماس می گیرند و اما با شنیدن خبر خودکشی هانده هر دو پریشان می شوند.

هانده را به بیمارستان می برند و تصمیم دارند او را عمل کنند و احتیاج به خون دارند که گروه خونی عایشه با او یکی است و داوطلبانه به او خون می دهد. حسین فرید و عایشه را متهم می کند که آن ها حتما بلایی سر هانده اورده اند که عایشه توضیح می دهد هانده برایش ویدیویی فرستاده و از ان متوجه شده اند که کجاست.

عایشه با فرید صحبت می کند و می گوید حسین حق دارد آن ها را مقصر بداند و هر چقدر که هانده در حق فرید بدی کرده فرید هم با ازدواج با او جواب بدی هایش را داده است و ادامه می دهد که نباید درخواست ازدواج فرید را قبول می کرد و از این کار پشیمان است.

فرید می گوید که ذره ای امید به برگشتن به عشقشان را دارد و این کار را با او نکند. عایشه می گوید عشق ما برای هیچکس خوب نبود و باعث شد باها بمیره و الان هم هانده با مرگ دست وپنجه نرم کند. زمرد از عایشه معذرت خواهی می کند و از او حلالیت می خواهد و عایشه با خوشرویی برای هانده ارزوی سلامتی می کند.

عایشه از فرید می خواهد پیش هانده برگردد و به او یک جان بدهکار است و برای زنده ماندش تلاش کند. فرید می گوید اگر او کنارش باشد برای هانده تلاش می کند اما اگر رهایش کند هرگز برای هانده کاری نمی کند.

همگی سر میز شام در عمارت هستند و عدنان مشغول پوشیدن پیراهنش است که سعادت وارد اتاق می شود و با طنازی مشغول کمک کردن به او می شود و از رنگ لباسش تعریف می کند. فرید هم وارد عمارت می شود و خبر خودکشی هانده را می دهد و همگی تعجب می کنند.

فرید به ازاده می گوید در مورد داستان هانده او و ازاده هر دو مقصر هستند و باید دعا کنند هانده زنده بماند. سینان سعی می کند به فرید دلداری بدهد و می گوید هانده به او خیانت کرده و هر کس تاوان خطاهایش را می دهد و نباید خودش را مقصر بداند. یامان در خانه قدم می زند و در فکر هانده است و شبی را به یاد می اورد که در گذشته هانده را بوسیده و از اینکه هانده برای فرید خودکشی کرده عصبانی است.

بتول به خانه میاید و می گوید که هانده در بخش مراقبت های ویزه است و خطر مرگ را رد نکرده است و اگر می خواهد به دیدنش برود. یامان می گوید نیازی نیست و انطورکه فکر می کرده دلبستگی بینشان نبوده است. زمرد تصمیم گرفته به اداره پلیس برود و حسین را معرفی کند و حسین می گوید هانده هم مجرم است و ادم دزدیده اگر او را معرفی کند هانده را هم به زندان می برند اما زمرد می گوید حداقل در زندان هانده سالم است و می تواند دخترش را بغل کند.

صبح فرید بالای سر هانده میاید و حالش را می پرسد و همان موقع هانده به هوش میاید و به فرید می گوید عشقم بیا! هانده در حال خودش نیست و از فرید می خواهد او را بیرون ببرد تا تدارکات عروسیشان را انجام دهند. دکتر به فرید می گوید که به خاطر ضربه ای که به سر هانده خورده ممکن است حافظه اش را از دست داده باشد.

عایشه همان موقع به بیمارستان میاید و فرید همین خبررا به او می دهد که ازاده ان ها را می بیند و عایشه را بابت اینکه کنار فرید است سرزنش می کند. ازاده به فرید می گوید اینکه هانده خاطرات عروسی را فراموش کرده یک شانس برای اوست و بهتر است از این فرصت استفاده کند تا با هانده از نو شروع کنند.

فرید می گوید او هم دلش می خواهد از نو شروع کند اما با عایشه! ازاده از او می خواهد کنار عایشه باشد و در این وضعیت تنهایش نگذارد. ودیا و زیتون حاضر شده اند و منتظر افرادی هستند که از خدمات اجتماعی میایند تا از وضعیت زیتون با خبر شوند. هانده از بیمارستان مرخص شده و به خانه میاید و با فرید تماس می گیرد و از او می خواهد به دیدنش بیاید.

فرید به محل کار عایشه می رود و عایشه در غذاخوری کوچکی گارسون است و فرید از کسی می خواهد تا به مغازه برود و همه شیرینی هایشان را بخرد. ازاده به خانه ودیا می رود و به مسولین خدمات اجتماعی اشنایی می دهد و از اینکه ودیا برای زیتون شانس بزرگی است می گوید و مهر تاییدی برا ودیا می زند.

ازاده و لمان به خانه هانده رفتند و عدنان در خانه با سعادت تنهاست. سعادت برای عدنان قهوه ای میاورد و عدنان اشتباهی به او می گوید فراحی! سینان و یامان وارد اتاق جلسه می شوند و سینان می گوید دوره عدنان گذشته است که ناگهان عدنان را در اتاق می بینند و ازاده هم وارد می شود و با دیدن عدنان متعجب می شوند.

عدنان با عصبانیت می گوید ایده وام برای چه کسی بوده است؟ سامان می گوید ایده من بوده و عدنان به شدت عصبی می شود. ازاده می گوید بهتر است برای ریاست رای گیری کنیم و عدنان موافقت می کند. زمرد حسین را تحت فشار می گذارد تا خودش را معرفی کند و لکه ی گناهی که روی پیشانی عایشه گذاشته پاک کند.

در جلسه رای گیری می کنند و ازاده با اختلاف زیادی ریاست را از عدنان می گیرد و عدنان شکست خورده از جلسه خارج می شود. عدنان سراغ یامان می رود و بابت اینکه به او رای نداده و تنهایش گذاشته سرزنشش می کنند.

عایشه با فرید تماس می گیرد و از او می خواهد که به خانه اش برود تا در مورد موضوعی که بینشان نصفه مانده صحبت کنند. هانده و زمرد برای تشکر از عایشه به خانه اش می روند. هانده به عایشه می گوید که ان جا قدیمی و کهنه است و برایش ناراحت است که در ان جا زندگی می کند و نگاهش به برگه های طلاق می افتد.

عایشه سریع برگه ها را جمع می کند. هانده او را برای ازدواجش دعوت می کند و بعد هم می رود. بتول و یامان به خانه هانده می روند تا او را ببیند و هانده با حالت صمیمیت گذشته اس رفتار می کند.

هانده و یامان در اتاقی تنها می شوند و هانده می گوید یادمه اومدی ملاقاتم و همه حرفاتو یادمه. هانده به یاد میاورد که به او گفته که او را فراموش نکرده و نمی تواند او را از قلبش در بیاورد.

هانده ویدیویی که برای فرید گرفته را می بیند و تک تک اتفاقاتی که افتاده را به یاد میاورد. یامان متوجه می شود که هانده همه چیز را به یاد اورده است و هانده می گوید الان زمانش نیست که به بقیه بگوید.

فرید سراغ عایشه می رود و می گوید اومدم پیشت تا چیزی نصفه نمونه. ازاده ویدیویی که باها در ان اعتراف کرده را حذف می کند و کریم با او تماس می گیرد و می گوید فرید به خانه عایشه رفته است.

فرید با عایشه حرف می زند و می گوید بدون او می میرد و عایشهدرون اوست هر جا که برود او را هم با خودش می برد. سرش را روی پای عایشه می گذارد و به خواب می رود.

صبح روز بعد عایشه برگه های طلاق را روبروی فرید می گذارد و می گوید من امضا کردم نوبت توئه! فرید که چاره ی دیگری ندارد امضا می کند. عایشه از او می خواهد با دل شکستگی از هم جدا نشوند و لحظاتی خوش را کنار هم باشند.

عایشه و فرید به پیک نیک رفته اند و فرید از متفاوت بودن عایشه متعجب است. هانده و زمرد و حسین برای کنترل وضعیت هانده به دکتر رفتند. دکتر میگوید دردهای شکم هانده بخاطر این است به رحم او اسیبی وارد شده و دیگر نمی تواند حامله شود.

زمرد به حسین می گوید باید خودش را معرفی کند و حسین می گوید کسیکه باها را کشته خودش را معرفی کرده است. هانده به زمرد و حسین می گوید همه چیز را به خاطر میاورد و از اینکه عایشه خوشحال است ولی او در این وضعیت است ناراحتش می کند.

کریم برگه های طلاق را برای ازاده می برد و با فرید هم تماس می گیرند و می گویند عایشه تبرئه شده است. خبر را در حین رانندگی به فرید می دهند و فرید محو تماشای عایشه میشود و کنترل ماشین را از دست می دهد.

پایان قسمت ۱۶ سریال ترکی زخم قلب

برای مطالعه قسمت ۱۷ سریال ترکی زخم قلب کلیک کنید

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی زخم قلب کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۱۶ سریال ترکی زخم قلب (Kalp Yarasi)
3.5 از 2 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا