سون مدیا

خلاصه قسمت 18 سریال ترکی معصومیت (Masumiyet) | با دوبله و زیرنویس فارسی

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۱۸ سریال ترکی معصومیت

مطالعه خلاصه قسمت ۱۸ سریال ترکی معصومیت

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

ایرم با خوشحالی به خاطر کامنت هایی که ضد الا نوشته می شود، به آرایشگاه می رود تا کمی به خودش برسد. از دور و بر پچ چ هایی به گوشش می رسد. زن ها در مورد این که او با سی سال سن مطلقه شده و دیگر با دست نشانش میدهند صحبت می کنند. ایرم تحمل حرف های آنها را ندارد و دیوانه شده و با همان وضعیت از آرایشگاه بیرون می اید و فریاد میزند که ماشینش را بیاورند و در آخر هم سوار تاکسی شده و فورا آنجا را ترک می کند. مردمی که فیلم او را گرفته اند ان را در مجازی پخش می کنند و الا با دیدن آن، می گوید: «خوبه. اندازه ای که منو به گریه انداختی گریه کن… »
هاله با زیرکی، بانو را سراغ تیمور می فرستد، تا او را راضی کند که از ایرم اورهون به خاطر تهمت سقط به الا زدن، شکایت کنند و درخواست غرامت کنند. تیمور هم فورا خام شده و قبول می کند. بهار وقتی این موضوع را می فهمد بیش از حد عصبانی می شود در حالی که خانواده ی تیمور به خاطر پولی که قرار است بهشان برسد خیلی خوشحال هستند و بهار را به خاطر این که مانع این می شود سرزنش و لعنت می کنند.
بانو به خاطر می آورد که در خانه بهار، او گفته بود که از یکی از خانواده، حرف های الا را در خانه ی ایلگازها شنیده بوده نه دخترش و این را به هاله می گوید. هاله با تعجب می گوید: «اما اون شب فقط خانواده تو جمع بود. این که از خونه من به گوش اون زن خبر برسه غیر ممکنه! این یه خیانته. » بانو حدس میزند کار هارون باشد. هاله فکری به سرش میزند و از بانو می خواهد فورا بفهمد این خیانت از طرف چه کسی است!
بانو، هانده را می فرستد تا گوشی بهار را برایش بیاورد. هانده در ازای یک کیف مارک، گوشی را به او میدهد! بانو گوشی را رمز گشایی می کند و پیام هایی که هارون و بهار با هم رد و بدل کرده اند را نشان هاله میدهد. بانو حدس میزند باید رابطه ای بین هارون و بهار باشد و این باعث میشود فکری به سر هاله بزند تا آبروی هردو را ببرد.
یلدا وقتی می بیند هارون به بهار زنگ میزند با عصبانیت می گوید: «بهار میدونی اگه فقط پیام هاتون منتشر بشه چجوری آبروتو میبرن و بر ضدت استفاده ش میکنن؟ » بهار به او حق میدهد و شماره هارون را پاک می کند.
الا نامه ای می نویسد که قصد دارد خانه را ترک کند و از مادرش معذرت خواهی می کند و آن را در اتاقش می گذارد.
خبر خودکشی تقلبی ایرم همه جا پخش می شود. ایرم حسابی مضطرب است. هاله به دیدن ایرم می رود و خودش را دلسوز او نشان میدهد اما برای این که فکر او را مسموم کند می گوید: «فقط من و هارون و خودت از این موضوع اطلاع داشتیم اما به گوشم رسیده مادر اون دختره الا، این خبرو همه جا پخش کرده که غیر ممکنه! » بعد هم نقش بازی می کند کسی با مدرک ثابت کرده که کار بهار بوده چون هارون به او گفته و پیام های بهار و هارون به هم و ویدیویی که نشان میدهد آنها را کافه دیدار داشته اند را هم نشان ایرم میدهد! ایرم شوکه می شود.
از طرفی هم بانو ویدیو و پیام ها را نشان تیمور میدهد. تیمور که تا با چشم ندیده، باورش نمی شود بهار همچین کاری بکند خون جلوی چشمانش را می گیرد.
بهار به خانه می رسد اما خبری از الا نیست و اتاقش خالی است. فقط یادداشت او را می بیند و حتی جرئت ندارد آن را بخواند.
الا در اتوبوس نشسته و به جایی دور و مقصدی نامعلوم می رود. ایلکر که هرروز او را زیر نظر داشت هم تعقیبش می کند…

پایان قسمت ۱۸ سریال ترکی معصومیت

برای مطالعه قسمت ۱۹ سریال ترکی معصومیت کلیک کنید.

برای مطالعه همه قسمت های سریال ترکی معصومیت کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۱۸ سریال ترکی معصومیت (Masumiyet)
2.8 از 5 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا