سون مدیا

خلاصه قسمت 283 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰
قسمت 283 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

قسمت ۲۸۳ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۲۸۳ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا میپردازیم.

تکین تا شب در قبرستان مانده و با گریه، با هولیا درد دل میکند و میگوید که او نیز همراه هولیا قلبش را برای همیشه دفن کرده است. ایلماز دنبال تکین می رود و از او میخواهد که به خانه بروند. او در مسیر به تکین می‌گوید که طلاهای هولیا را در خانه سودا پیدا کرده اند و فردا دادگاه دارد.

مهمانان زیادی به خانه دمیر آمده و در مراسم ختم شرکت کرده‌اند. ثانیه و فادیک و گولتن در آشپزخانه مشغول پخش غذا و درست کردن حلوا هستند.

دمیر به اتاق رفته و گریه میکند. زلیخا پیش او می رود و دمیر را دلداری میدهد و از او میخواهد بیرون بیاید. فادیک خبر میدهد که هامینه را پیدا نمی‌کنند.

یک نفر به آنجا آمده و خبر میدهد که هامینه را در مسیر قبرستان دیده است. زلیخا و دمیر به سمت قبرستان می روند. هامینه با یک ظرف غذا، سر مزار هولیا نشسته و از او میخواهد که غذا بخورد و گرسنه نماند.

سپس می‌گوید که جز خودش هیچکس به فکر هولیا نیست . او با هولیا درد دل کرده و سپس جلیقه خودش را روی خاک می اندازد تا هولیا سردش نشود. دمیر و زلیخا به او نزدیک شده و او را آرام میکنند و به خانه برمیگردانند.

تکین مقابل خانه دمیر ایستاده و به بالکنی که همیشه از آنجا هولیا را می‌دید خیره شده است. هامینه و زلیخا و دمیر می رسند.

هامینه به سمت تکین می رود و به او می‌گوید که از عشق او و هولیا خبر دارد و از او میخواهد که هولیا را فراری بدهد، زیرا پدرش قصد دارد او را به زور به عدنان بدهد. تکین گریه میکند‌.

شب در خانه تکین، هنگامی که مژگان میخواهد از روی رخت آویز شال بردارد، دستش به جیب فکرت خورده و پاکت نامه از جیب او می افتد.

او نامه را برمیدارد و با خواندن آن، متوجه می شود که ایلماز و دمیر بر سر لو ندادن او به پلیس، توافق نامه امضا کرده‌اند. او به شدت عصبانی شده و با نامه به سالن می رود و در مورد آن با ایلماز بحث میکند.

ایلماز می‌گوید که او خودش باعث این توافق شده و ایلماز به خاطر مژگان این کار را کرده که به زندان نیفتد. مژگان می‌گوید که او در واقع به دمیر چنین فرصتی داده تا سر زنان مناسب به او آسیب برساند و او را به زندان بیندازد.

ایلماز اصرار دارد که بداند مژگان نامه را از کجا آورده است. فکرت می‌گوید که نامه را او از خانه دمیر برداشته است و مژگان مقصر نیست.

ایلماز علت کار او را سوال میکند و فکرت می‌گوید که ایلماز جای برادر اوست و مشکل او، مشکل فکرت نیست هست.

فکرت بیرون می رود و ایلماز نیز پیش او می رود. فکرت می‌گوید که دمیر آدمی است که باعث شد تکین بی گناه سالها به زندان بیفتد، و برای همین او نامه را برداشته تا او مژگان را نیز به زندان نیندازد.

تکین در خانه دمیر با او در مورد سودا صحبت میکند. دمیر می‌گوید که مطمئن نیست که کار سودا باشد، اما اگر باشد، از او نمی‌گذرد. تکین میگوید که او زمانی که قاتل هولیا را پیدا کند، خودش او را زنده نخواهد گذاشت.

دمیر گولتن را صدا زده و به او می‌گوید که او امانت مادرش است و از او میخواهد به خانه برگردد و از او معذرت خواهی میکند.

غفور و ثانیه و زلیخا دم خانه غفور نشسته اند. ایلماز نیز به آنجا می آید. زلیخا به آنها میگوید که تدارکات مراسم هفتم را به بهترین نحو انجام دهند.

زلیخا به خانه میرود و دمیر را در اتاق هولیا در حال گریه میبیند. او سعی دارد دمیر را دلداری بدهد. دمیر او را بغل کرده و میخواهد ببوسد، اما زلیخا از او فاصله می‌گیرد و به او یادآوری میکند که ازدواج آنها فرمالیته است و او میداند که دلش به کس دیگری تعلق دارد.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان قسمت ۲۸۳ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا لذت برده باشید . برای مطالعه  قسمت بعدی به صفحه خلاصه قسمت ۲۸۳ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا مراجعه فرمایید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید و عضو کانال تلگرامی سون مدیا شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۲۸۳ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
3.63 از 8 رای
18,212 مشاهده

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا