سون مدیا

خلاصه قسمت 285 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
قسمت 285 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

قسمت ۲۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۲۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا میپردازیم.

سودا با دیدن دمیر، از اینکه او سودا را قاتل خوانده بود از او گلایه میکند. دمیر با شرمندگی از او معذرت خواهی میکند و از سودا میخواهد که او را ببخشد.

سودا با گریه او را بغل میکند. زلیخا برای دمیر تعریف می‌کند که عده ای به خانه سودا حمله کرده بودند و او را اذیت کرده اند و فردا قرار است سودا برای شکایت از آنها به کلانتری برود.

ثانیه در آشپزخانه با حرص از اینکه زلیخا سودا را به خانه و به جای هولیا آورده است، پیش غفور گلایه میکند.

صبح سر میز صبحانه، ثانیه با طعنه به سودا می فهماند که او در آنجا فقط یک مهمان است. زلیخا از رفتارهای ثانیه متعجب و عصبی می شود.

ثانیه به آشپزخانه رفته و به خاطر مرگ هولیا و آمدن سودا و اتفاقات اخیر گریه میکند. گولتن و فادیک او را دلداری می‌دهند.

دمیر برای بررسی پرونده قتل هولیا پیش دادستان می روند. دادستان می‌گوید که قاتل حتما از آشنایان بوده، زیرا هولیا در خرابه ها با او قرار داشت است.

زلیخا نیز به کلانتری رفته و در جلسه شرکت میکند. دادستان ادامه میدهد که قاتل هرکس که بوده، از هولیا نفرت داشته است ، زیرا چندین بار او را با ضربات چاقو به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسانده است. زلیخا به فکر فرو می رود.

زنهای چکوراوا در کلوپ شهر دور هم جمع شده اند. بهیجه نیز آنجاست. زلیخا وارد کلوپ شهر می شود و بی مقدمه سراغ بهیجه می رود و در جمع به او می‌گوید که او قاتل هولیا است.

بهیجه شوکه و عصبی می شود و واکنش نشان میدهد. زلیخا می‌گوید که بهیجه به خاطر اینکه هولیا قرار بود با تکین ازدواج کند، او را کشته است تا خودش مجبور به رفتن از خانه تکین نباشد.

همه با تعجب شروع به پچ پچ‌ میکنند. بهیجه عصبانی شده و با زلیخا دعوا میکند. زلیخا می‌گوید که قاتل بودن او را ثابت خواهد کرد. تکین که به کلوپ شهر آمده، حرفهای زلیخا را شنیده و متعجب می شود.

او پشت سر زلیخا از کلوپ شهر بیرون می رود و از او در مورد علت و میزان اطمینان حرفهایش سوال میکند. زلیخا می‌گوید که او هیچ مدرکی ندارد، اما حدس می زند که باید کار بهیجه باشد.
شب در خانه تکین ، بهیجه با عصبانیت مدام از تهمتی که زلیخا به او زده گلایه میکند و ایلماز را مقصر میداند که به زلیخا رو داده است و باعث این اتفاق شده است.

تکین از بهیجه میخواهد که بس کند، اما او به حرفهایش ادامه میدهد. تکین از بقیه میخواهد که او و بهیجه را تنها بکذارند. سپس بهیجه می‌گوید که مهمان بودن او طولانی شده است و بهتر است که به استانبول برگردد‌.

بهیجه با عصبانیت میگوید که حتما تکین حرفهای زلیخا را باور دارد . تکین میگوید که اگر حرف زلیخا را باور کرده بود، حالا بهیجه زنده نبود.

بهیجه به اتاق رفته و به مژگان می‌گوید که تکین او را از خانه بیرون کرده است. مژگان با عصبانیت سراغ تکین می رود تا گلایه کند، اما تکین به او اجازه نمی‌دهد و می‌گوید که او حق ندارد از تکین حساب پس بگیرد.

سپس بدی ها و دخالت های بهیجه را یادآوری میکند و میگوید که این کار به صلاح آنهاست. مژگان می‌گوید که اگر بهیجه بخواهد برود، او نیز در آن خانه نمی‌ماند. ایلماز با خونسردی می‌گوید که میتواند برود. مژگان جا میخورد.

روز بعد، بهیجه حاضر شده و به راه آهن می رود. او گوشه راه آهن چمدان خود را باز کرده و لوازمش را روی زمین پرت میکند.

سپس با کسی که از قبل هماهنگ کرده، پشت درختان می رود و از آن مرد میخواهد او را کتک بزند. سپس از او میخواهد که یک تیر به کتف او بزند.

آن مرد به ناچار و در ازای پاکت پولی که بهیجه میدهد، قبول میکند. لحظه ای که او میخواهد شلیک کند، یک سگ مقابل آن مرد می پرد و او به اشتباه تیر را خطا می زند.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان قسمت ۲۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا لذت برده باشید . برای مطالعه  قسمت بعدی به صفحه خلاصه قسمت ۲۸۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا مراجعه فرمایید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید و عضو کانال تلگرامی سون مدیا شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۲۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
3.86 از 7 رای
15,376 مشاهده

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 8
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا