سون مدیا

خلاصه قسمت 327 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
قسمت ۳۲۷ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۳۲۷ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا میپردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

گولتن و چتین در خانه جدید خود مشغول شام خوردن هستند. چتین از اینکه آنها از عمارت بیرون شده اند به خاطر گولتن ناراحت است. گولتن می‌گوید که او خودش زندگی در آن عمارت را دوست نداشت زیرا از اینکه غفور و ثانیه در خانه کارگری بودند حس بدی پیدا می‌کرد.‌چتین از خوش قلبی گولتن تعریق می‌کند. تکین دم خانه چتین آمده و آنها او را برای شام داخل می برند. تکین در مورد عمارت با آنها صحبت کرده و از آنها میخواهد که به خانه او بیایند و آنجا خانه آنها نیز محسوب می شوند. گولتن قبول نمیکند و می‌گوید که ترجیح میدهد در خانه خودشان باشند.
در خانه تکین مژگان و فکرت برای شام تنها هستند. فکرت می‌گوید که باید برای کاری بیرون برود و شام نمی‌خورد. مژگان از این برخورد او دلخور می شود. فکرت پنهانی وارد حیاط خانه دمیر شده و به گاراژ می رود و نامه ای که نوشته را داخل ماشین زلیخا گذاشته و می رود.
در خانه دمیر، آن و زلیخا بچه ها را می خوابانند. سودا پیش رفته و دوباره در مورد نزدیک شدن او به دمیر و خوب شدن رابطه شان او را نصیحت میکند و به اتاق خودش می رود. زلیخا به حرفهای او و تکین فکر کرده و تحت تاثیر قرار میگیرد. او از اتاقش بیرون آمده و به سمت اتاق دمیر می رود، اما وقتی در را باز میکند دمیر داخل اتاق نیست. او پکر شده و به اتاق خودش برمی‌گردد. دمیر به خانه امید رفته و در تختخواب او کنار امید خوابیده و او را بغل کرده است.
وقتی فکرت به خانه می رود، مژگان از او گلایه کرده و می‌گوید که فکرت از او فرار میکند. فکرت می‌گوید که حس میکند رابطه آنها درست نیست. مژگان متوجه می شود که فکرت به خودش اطمینان نداشته و او را نمیخواهد. مژگان به سمت اتاقش می رود، اما فکرت دست او را گرفته و می‌گوید که نمی‌تواند به او فکر نکند. سپس مژگان را می بوسد. همان لحظه تکین به خانه رسیده و آنها را میبیند، اما آنها متوجه نمی شوند. تکین شوکه می شود. او سر خاک ایلماز می رود و برای او تعریف میکند که یک نفر وارد زندگی مژگان شده و این برای او خوب است و میتواند زندگی خوبی داشته باشد.
صبح سر میز صبحانه زلیخا چیزی به روی دمیر نمی آورد. بعد از رفتن دمیر، سودا از زلیخا میپرسد که چرا از دمیر نپرسیده است که شب گذشته کجا بوده. زلیخا می‌گوید که میداند دمیر قرار است دروغ بگوید و ترجیح میدهد دروغ نشنود.
زلیخا از غفور میخواهد که ماشینش را برای تعویض روغن به تعمیرگاه ببرد. غفور سوار ماشین زلیخا شده و کتش را روی صندلی جلو می‌گذارد و نامه فکرت گوشه در می افتد.
دمیر دم حیاط در حال سوار شدن ماشین است که یک ماشین داخل آمده و می‌گوید که او راننده تاکسی بوده که هولیا را به خرابه برده است. او می‌گوید که خبر دارد چه کسی هولیا را کشته است. دمیر و زلیخا و سودا شوکه می شوند.

پایان قسمت ۳۲۷ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

برای مطالعه قسمت ۳۲۸ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید

برای مطالعه قسمت های سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۳۲۷ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
4.73 از 11 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۲ - در انتظار بررسی : 8
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

media
10
مهدی
یکشنبه , 19 سپتامبر 2021
پاسخ

ممنون از زحماتتون

media
02
media
یکشنبه , 19 سپتامبر 2021
پاسخ

خواهش میکنم ممنون از حمایت شما


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا