سون مدیا

خلاصه قسمت 336 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۳۳۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۳۳۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

فکرت با گریه برای تکین توضیح میدهد که برای تسویه حساب کردن با دمیر به آنجا برگشته است. او می‌گوید که عدنان یامان به مادرش تجاوز کرده و او باردار شده است.

سپس عدنان یامان او را به عنوان پسر خودش قبول نکرده و هنگامی که آنها دم خانه عدنان برای کمک رفته بودند، عدنان آنها را بیرون کرده بود و او همه اینها را به خاطر دارد.

تکین به شدت عصبی و ناراحت می شود و میپرسد که فکرت این مسایل را از کجا میداند. فکرت می‌گوید که مادرش قبل از مرگ برای او تعریف کرده بود.

سپس در مورد نامه هایی که عدنان برای مادرش نوشته بود صحبت میکند. تکین از شدت فشار سر خود را نگه داشته و فریاد می زند و میگوید که بدبختی های آنها تمامی ندارد.

او متوجه می شود که موسی به این علت آن‌ها را از خانه بیرون کرده بود. او سوال میکند که موسی از کجا متوجه شده بود . فکرت می‌گوید که این را نمیداند.

دمیر بعد از اینکه با امید می‌خوابد، حاضر می شود تا به خانه برود. امید از او خواهش میکند که پیشش بماند، اما دمیر می‌گوید که به زلیخا گفته است برمی‌گردد و مجبور است برود.

سودا نامه را میخواند. داخل نامه نوشته شده است که او دنبال پول گرفتن نیست و فقط قصد داشت به دمیر بفهماند که پدرشان چه انسانی بوده و همین که او قبول کند که پدرشان آدم کثیفی بوده است برای او کافی است. سودا با خواندن نامه شوکه شده و گریه میکند.

همان لحظه دمیر به خانه رسیده و نامه را از دست سودا می‌گیرد و میخواند. او عصبانی شده و می‌گوید که دوباره نامه امده است. سودا متعجب می شود و تازه می فهمد که نامه دیگری در کار بوده است.

دمیر توضیح میدهد که یک نفر به عدنان تهمت زده و گفته است که پسر او است، اما چنین چیزی حقیقت ندارد. زلیخا بیدار شده و به سالن می آید و ماجرا را می فهمد.

سودا می‌گوید که نامه را لای در پیدا کرده است. دمیر از اینکه آن شخص به شرکت و خانه او می آید و به آنها نزدیک است عصبانی می شود. زلیخا سعی دارد او را آرام کند.

تکین با فکرت صحبت میکند و از او میخواهد که کنیه و نفرتش از عدنان را سر دمیر خالی نکند و او گناهی ندارد. فکرت می‌گوید که او نیز گناهی نداشته، اما به خاطر عدنان ضربه خورده است و حالا پسر او نیز باید ضربه بخورد.

تکین سعی دارد فکرت را قانع کند اما فایده ای ندارد. چشم او از نفرت پر شده است.

تکین به خانه می رود. صبح مژگان سر نیز صبحانه سراغ فکرت را می‌گیرد. تکین میگوید که کامیون‌های باری آنها خراب شده و فکرت برای رسیدگی به آنها رفته است.
در خانه دمیر، او سر میز صبحانه عصبی است و در مورد نامه ها صحبت میکند. همان لحظه شرمین داخل آمده و حرفهای آنها را می شوند. او می‌گوید که چنین چیزی امکان ندارد و عموی او چنین آدمی نبوده است.

امید با خانه دمیر تماس می‌گیرد. دمیر گوشی را برداشته و به او می فهماند که نمی‌تواند صحبت کند. امید می‌گوید که برای تشکر شب گذشته تماس گرفته. سپس با زلیخا صحبت کرده و از او نیز تشکر می کند. سودا با حرص نگاه می کند.

هنگامی که دمیر می خواهد بیرون برود، زلیخا از او می خواهد که با عصبانیت اقدامی نکند و فعلا صبر کنند تا بتوانند در مورد آن شخص تحقیق کنند. دمیر اصرار دارد که آن فرد فقط تهمت زده و چنین چیزی حقیقت ندارد. سپس می رود.

دمیر پیش تکین می رود. او نامه ها را به تکین می دهد تا بخواند.

پایان قسمت ۳۳۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

برای مطالعه قسمت ۳۳۷ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید

برای مطالعه قسمت های سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۳۳۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
4.45 از 11 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۲ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

media
00
فرید
پنج‌شنبه , 30 سپتامبر 2021
پاسخ

سلام میشه خلاصه سریال ها را زود قرار دهید

media
00
media
سه‌شنبه , 23 نوامبر 2021
پاسخ

چشم به زودی فعالی سایت به روز تر میکنیم


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا