سون مدیا

خلاصه قسمت 350 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰
قسمت ۳۵۰ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۳۵۰ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

صبح دمیر و زلیخا در اتاق صبحانه می خورند. زلیخا می‌گوید که دلش برای بچه ها تنگ شده و میخواهد با سودا تماس بگیرد و صدای بچه ها را بشنود. او و دمیر سپس لب ساحل می روند. آنها مدام حرفهای عاشقانه می زنند و لحظات خوشی را سپری می‌کنند.
فکرت به همراه لطفیه به کلوپ شهر می روند. شرمین با دیدن آنها از سر میز دوستانش بلند شده و پیش آنها می رود و بعد از عرض ادب، خودش را معرفی میکند. او به لطفیه خوشآمد می‌گوید. فکرت میخواهد سر کار برود. شرمین از لطفیه میخواهد سر میز آنها بیاید تا با زن های انجمن خیریه چکوراوا آشنا بشود. فکرت سر میز خانم ها، حرفهایشان در مورد رفتن زلیخا و دمیر به ماه عسل و خواستگاری دوباره دمیر را می شنود. او کلافه شده و به دفتر خود می رود. امید پیش او می آید. فکرت با عصبانیت به آن خبر میدهد که زندگی دمیر از قبل نیز بهتر شده و او قرار بود آنها را از هم جدا کند‌. امید با شنیدن حرفهای فکرت گریه اش میگیرد. فکرت شوکه شده و با فریاد از او میپرسد که مبادا عاشق دمیر شده باشد. امید سکوت می کند. فکرت به امید هشدار میدهد که اگر عاشق دمیر بشود و طرف خودش را عوض بکند، برای او بد می شود و او را نابود میکند.
شب زلیخا و دمیر به خانه برمیگردند. امید از بیرون عمارت پنهانی آنها را نگاه میکند و حسرت می خورد. در خانه، یکی از دوستان دمیر تماس گرفته و خبر میدهد که یک نفر قصد فروش زمینی را که دمیر میخواهد دارد و از او میخواهد به کبابی برود. سودا دلگیر شده و می‌گوید که واجب نیست همین شب که رسیده است سریع بیرون برود، اما دمیر می‌گوید‌ که خرید این زمین برای او مهم است.
در کبابی، رمضان شیشه بر سر میز دیگری نشسته و مست کرده است. او شروع به طعنه زدن به دمیر میکند. سپس از سودا بدگویی میکند و میگوید که دمیر معشوقه پدرش را به خانه آورده تا شبها پیش او برود. دمیر با شنیدن این حرفها به او حمله کرده و او را به شدت کتک می زند.
هنگامی که دمیر به خانه می رود، سودا و زلیخا با دیدن سر و وضع او نگران می شوند. دمیر می‌گوید که با یک مست درگیر شده است و چیزی نیست. سپس به اتاق می رود.
صبح روز بعد، زلیخا پیش دمیر رفته و از او میخواهد که حادثه شب گذشته را تعریف کند. دمیر به او می‌گوید که رمضان شیشه بر حرفهای بدی در مورد سودا زده است. زلیخا با شنیدن حرفهای او به شدت عصبانی می شود. او بعد از رفتن دمیر، به بازار رفته و با یک دیلم، تمام شیشه های مغازه رمضان را می شکند و او را تهدید میکند که اگر یک بار دیگر در مورد سودا حرفی بزند، او را از چکوراوا بیرون میکند. همه مقابل مغازه رمضان جمع شده و شوکه شده اند. شرمین و فسون نیز با تعجب نگاه میکنند. رمضان با عصبانیت میگوید که از او شکایت خواهد کرد.
هنگامی که دمیر به شرکت می رود، منشی می‌گوید که امید تماس گرفته است. دمیر از او میخواهد که بگوید دمیر در شرکت نیست. کمی بعد پلیس به شرکت آمده و به دمیر می‌گویند که رمضان از زلیخا شکایت کرده است. دمیر وقتی ماجرا را می فهمد متعجب می شود.او می‌گوید که در اسرع وقت زلیخا را به کلانتری می اورد. او سپس با خانه تماس گرفته و با زلیخا در مورد این قضیه صحبت میکند و از اینکه زنش چنین کاری کرده، با او شوخی میکند و هر دو می خندند.

پایان قسمت ۳۵۰ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

برای مطالعه قسمت ۳۵۱ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای مطالعه قسمت های سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۳۵۰ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
4.57 از 7 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا