سون مدیا

خلاصه قسمت 381 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۳۸۱ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۳۸۱ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

زلیخا از مرز رد شده و به فریادهای دمیر اهمیت نمی‌دهد. مرزبانان اجازه رد شدن دمیر را نمی‌دهند. زلیخا با ماشین سوار کشتی می شود.
در خانه تکین، همه با شنیدن خبر سقوط هواپیما و مرگ مژگان، شوکه شده و گریه میکنند. فکرت به زمین افتاده و اشک می ریزد.‌ او سپس بیرون رفته و فریاد می کشد‌
خبر سقوط هواپیما در شهر پخش می شود. در بیمارستان همه با شنیدن خبر شوکه شده و به خاطر مرگ مژگان ناراحت می شوند.
ثانیه از شهرستان به عمارت برمیگردد و او نیز خبر مرگ مژگان را می شنود.
شرمین از شلوغی خانه استفاده کرده و پنهانی به اتاق سودا می رود و شناسنامه او را پیدا میکند. او متوجه می شود که این شناسنامه سودا، فاطمه است و با اسم مشخصات امید همخوانی دارد. او شناسنامه را برداشته و بیرون می رود.
در خانه فکرت برای تشییع جنازه هماهنگی ها را انجام میدهد. لطفیه کرمعلی را بغل کرده و با ناراحتی خودش را به خاطر فرستادن مژگان به استانبول مقصر میداند. فکرت نیز به خاطر اینکه به خواست مژگان برای کنار گذاشتن کینه و دشمنی اش گوش نداده بود، غذای وجدان دارد و ناراحت است. تکین آنها را دلداری داده و می‌گوید‌ که سرنوشت را نمی شود تغییر داد.
زلیخا به قبرس، به خانه یکی از آشنایان می رود.
گولتن و چتین به عمارت دمیر می روند. آنها خبر سقوط هواپیما را از ثانیه شنیده و ناراحت می شوند. همان لحظه دمیر می رسد و با عصبانیت از گولتن در مورد زلیخا سوال میکند. گولتن میگوید که به هیچ وجه جای زلیخا را لو نمیدهد و از اینکه دمیر به زنش خیانت کرده و همیخش ادعای عاشقی داشته است، عصبی است. دمیر از حاضر جوابی گولتن عصبانی شده و او را از عمارت اخراج میکند. گولتن میگوید که خودش حاضر نیست در خانه چنین فرد خائنی کار کند. سپس می رود. ثانیه در مورد این مسأله از گولتن سوال کرده و گولتن ماجرای خیانت دمیر را تعریف میکند. ثانیه از شنیدن اتفاقات اخیر شوکه می شود.
دمیر ساک خود را جمع کرده و به سودا می‌گوید‌ که به دنبال زلیخا می رود. او ابتدا به استانبول سراغ عمو شادی می رود و از او در مورد زلیخا سوال میکند. عمو شادی تظاهر میکند که اصلا از این تصمیم زلیخا خبر نداشته و حدس می زند که او به لندن رفته باشد. بعد از رفتن دمیر، عمو شادی با زلیخا تماس می‌گیرد و خبر میدهد که دمیر به دیدن او آمده بود و طبق خواسته زلیخا، به او گفته است که به لندن برود. او دوباره زلیخا را نصیحت میکند، اما زلیخا می‌گوید که تصمیمش را گرفته است.
غفور و اوزوم در خانه هستند. ثانیه به خانه رفته و با دادن غفور عصبانی می شود و از او میخواهد که برود. آنها با یکدیگر بحث میکنند و غفور می‌گوید‌ که او میخواهد در کنار دخترش باشد و در مورد اشتباهش معذرت خواهی میکند و میگوید که هرکاری کرده، به خاطر او و اوزوم بوده است. ثانیه قانع نمی شود و با عصبانیت از او میخواهد که بیرون برود. اوزوم کلافه شده و با فریاد از آنها میخواهد که بس کنند. سپس به اتاق رفته و گریه میکند.

پایان قسمت ۳۸۱ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

برای مطالعه قسمت ۳۸۲ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای مطالعه قسمت های سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۳۸۱ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( Bir Zamanlar Çukurova )
5 از 4 رای

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا