سون مدیا

خلاصه قسمت 385 سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا ( چوکوراوا ) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
قسمت ۳۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۳۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا می پردازیم.

برای مطالعه سایر مطالب به صفحه اصلی سون مدیا مراجعه کنید و روی لینک کلیک کنید

زلیخا از شنیدن خبر بارداری امید شوکه شده، اما خودش را کنترل میکند و طبیعی جلوه میدهد. او به امید می‌گوید‌ که او و دمیر به چنین چیزی فکر کرده و این احتمال را در نظر گرفته بودند، و اگر او بخواهد بچه خودش را به دنیا بیاورد، دمیر بچه را از او خواهد گرفت و یا او را مجبور به سقط میکند. امید می‌گوید‌ که او بچه اش را سقط نمیکند و با دمیر با هم بچه شان را بزرگ خواهند کرد. زلیخا سوار ماشین شده و با گریه به خانه می رود. او در خانه موضوع را به سودا می‌گوید. سودا نیز شوکه می شود. سودا به زلیخا می‌گوید که خودش با امید صحبت میکند تا شاید بتواند او را راضی به سقط کند و از زلیخا میخواهد که فعلا به دمیر چیزی نگوید.
در شرکت، ارجان پیش دمیر رفته و برگه هایی را به او نشان میدهد. دمیر متوجه می شود که زلیخا ۲۵ درصد از سهام شرکت را فروخته است و عصبانی می شود. او با عصبانیت به خانه می رود و با زلیخا بر سر این قضیه دعوا میکند. زلیخا به او یادآوری میکند که خیانت کرده بود و او نمی‌توانست بدون پول از آنجا برود و به فکر آینده بچه ها بوده است. دمیر می‌گوید که او پدر بچه ها بوده و هرگز نمی‌گذاشت که بچه هایش سختی بکشند. زلیخا با طعنه یادآوری میکند که اگر او به فکر بچه هایش بود، خیانت نمی‌کرد. دمیر در مورد خریدار سوال میکند و زلیخا می‌گوید که بی خبر است و فقط اسم وکیل خریدار را میداند. دمیر نان وکیل را میپرسد تا به سراغ او برود و هرطور که شده سهامها را پس بگیرد.
ثانیه در حال پرداخت دستمزد هفتگی کارگران، متوجه می شود که جومالی پولی بیشتر از دستمزد خود دریافت کرده است. غفور می‌گوید که جومالی پول نیاز داشته و او به عنوان قرض به او داده است. ثانیه می‌گوید که هفته بعد از حقوق او کم خواهد کرد تا بدهی اش پرداخت بشود. غفور در طویله به جومالی می‌گوید که ثانیه نباید در مورد اینکه نصف حقوقش را به غفور میدهد چیزی بفهمد. سپس از او میخواهد که از هفته بعد یه خاطر کم شدن حقوقش، بیشتر از نصف درآمدش را به او بدهد. جومالی به ناچار قبول میکند.
بتول ‌و شرمین به کافه رفته اند. بتول کنجکاو است که امید را ببیند. همان لحظه ماشین امید از آنجا رد می شود و شرمین ماشین را به بتول نشان میدهد. بتول برای اینکه با امید آشنا بشود، سریع بلند شده و وسط کوچه می رود و مقابل ماشین امید، خودش را به بیهوشی می زند و روی زمین می افتد. همه دور او جمع می شود و امید نیز سریع پیاده شده و به بتول رسیدگی میکند. بتول با بی حالی بلند شده و می‌گوید‌ که حالش خوب است. شرمین و امید اصرار میکنند که او را برای چکاپ به بیمارستان ببرند. در بیمارستان، امید از بتول آزمایش گرفته و فشار او را کنترل می‌کند. بتول می‌گوید که مشکل خاصی ندارد و فقط کمی سر گیجه گرفته بود. سپس با امید آشنا شده و با او دوست می شود. هنگامی که بتول و شرمین بیرون می آیند، شرمین از اینکه بتول خودش را بدون هماهنگی با او به مریضی زد، سرزنش میکند.
دمیر به استانبول رفته و متوجه می شود که وکیلی که زلیخا به او سهام را فروخته بود، از دفتر خود رفته و متواری شده است و اثری از او نیست‌.دمیر کلافه می شود.
سودا شب پیش امید می رود و سعی دارد او را راضی کند که بچه اش را سقط کند تا بچه بی پدر و آواره نشود. امید عصبانی شده و به حرفهای سودا اهمیت نمی‌دهد و او را بیرون میکند.
زلیخا با عمو شادی تماس می‌گیرد تا در مورد خریدار سهام سوال کند. او می‌گوید که اطلاعی ندارد. زلیخا حدس می زند که شاید فکرت سهام را خریده است.
کمی بعد، دمیر به خانه عمو شادی می رود و او نیز در مورد خریدار سهام ها با عمو شادی صحبت و درد و دل میکند و میگوید که نمی‌داند چه کسی این کار را کرده و باید او را پیدا کند.

پایان قسمت ۳۸۵ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا

برای مطالعه قسمت ۳۸۶ سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای مطالعه قسمت های سریال ترکی روزگارانی در چوکوروا کلیک کنید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ شوید تا از اخبار و قسمت جدید سریال با خبر شوید و لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید.

به این پست امتیاز دهید.
رای دهید

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 16
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا