سون مدیا

خلاصه قسمت 57 سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
قسمت 57 سریال ترکی ستاره شمالی

قسمت ۵۷ سریال ترکی ستاره شمالی

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه داستان قسمت ۵۷ سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) میپردازیم.

کوزی ماشین و طلاهای ییلدیز را پس میگیرد و به جایی که ییلدیز رفته میرود. ییلدیز وقتی ماشین خودش را میبیند تعجب میکند و کوزی طلاها و پول ها رو به ییلدیز میدهد. ییلدیز پول ها را نمیگیرد و میگوید که اشتباه خودش بوده و پول او را پس میدهد.

کوزی میگوید که نمیخواهد ییلدیز به خاطر او دچار ضرر و زیان شود و ییلدیز میگوید من نصف عمرمو و همه چی مو فدای تو کردم فکر میکنی من هنوز به این پولا چشم دارم؟ من هر کاری بکنم تو منو باور نمیکند و به آغوش کوزی پناه میبرد.

کوزی با مهربانی دستان او را میگیرد و میگوید که او را بخشیده و میخواسته که ییلدیز را امتحان کند.

کوزی امتحان های دیگری برای ییلدیز در نظر میگیرد و ییلدیز با خوشحالی قبول میکند و همدیگر را در آغوش میگیرند.

پنبه و ناهیده در مطب دکتر ماما هستند و دکتر به آنها میگوید که پنبه سن مادر شدن را رد کرده و دیگر نمیتواند بچه دار شود.

پنبه به خانه میرود و قمر با عجله به سراغ پنبه میرود و میگوید که برای او خواستگار امده است. دکتر جهان و مادرش برای خواستگاری پنبه آمده اند و پنبه جواب رد میدهد.

همگی از جواب پنبه تعجب میکنند و پنبه روی جواب منفی خودش پافشاری میکند، دکتر جهان بابت کارهایی که کرده از او معذرت خواهی میکند ولی پنبه با گریه مراسم را ترک میکند و میرود.

فریده و گوکچه و مینه به سراغ پنبه میروند تا به او دلداری بدهند و از او علت گریه اش را میپرسند، و پنبه هم میگوید که دیگر نمیتواند بچه دار شود.

پنبه با اشک میگوید که نمیتواند با جهان ازدواج کند و او را در حسرت بچه دار شدن بگذارد و گریه میکند.

فریده و عمر به دفتر کوزی میروند و کوزی روی خوشی به عمر نشان نمیدهد ( در رو روی صورت عمر کوبید خخخ ) ، عمر از کوزی دعوت میکند که همگی به آنتپ بروند ولی کوزی قبول نمیکند و از عمر میخواهد که مشکلش را با خانواده اش حل کند و اگر پدر عمر از او دعوت کرد ممکن است دعوتش را بپذیرد.

ییلدیز در خواب شیرین است که ناهیده بالا سر او میرود و قربون صدقه او میرود و او را بیدار میکند.

ییلدیز با لبخند از خواب بیدار میشود و میگوید که دیگر کوزی را در خواب نمی بیند و با او قرار شام دارد، مدتها بوده که کوزی او را امتحان میکرده تا عشق ییلدیز را بسنجد.

کوزی و دخترها به دادگاه رفته اند و امین و عثمان هم کت و شلوار پوشیده و خوشتیپ کردند و در آنجا حاضر هستند.

امین و عثمان و گوکچه به جلسه دادگاه میروند و مینه به خاطر کم سن و سال بودنش در دادگاهی دیگر حاضر میشود.

در جلسه دادگاه گوکچه میگوید که تقصیری نداشته اند و پسرها اینکار را کرده اند و امین و عثمان هم تایید میکنند و میگویند بخادر عشقشان اینکار را کرده اند.

قاضی حکم میدهد که گوکچه بی خبر بوده و تبرئه میشود و امین و عثمان که به شش سال زندان محکوم میشوند و همگی از شنیدن این حکم مات و مبهوت میشوند که قاضی حکم را به دو سال زندان تغییر میدهد و میگوید که حکم عقب افتاده و فعلا اجرا نمیشود و بچه ها با شنیدن این خبر همدیگر را در اغوش میگیرند و خوشحالی میکنند.

کوزی خوشتیپ و کت شلوار پوشیده در رستوران منتظر ییلدیز است و کمی نگران و مضطرب از نیامدن ییلدیز است.

ییلدیز با لباسی زیبا وارد رستوران میشود و هر دو محو زیبایی هم میشوند ، کوزی دست ییلدیز را میبوسد و به او میگوید که چقدر زیباست.

ییلدیز نگران است و میخواهد از امتحان های بعدی ییلدیز با خبر شود و کوزی هم میگوید که عجله نکند، صفر و ناهیده هم دعوت هستند.

کوزی و ییلدیز باز هم محو تماشای هم هستند و کوزی دوباره دست ییلدیز را میبوسد که ناهیده و صفر هم سر میرسند و خلوت آنها را بهم میزنند.

کوزی در گوش ییلدیز مرحله دوم امتحان را میگوید و ییلدیز هم در گوش ناهیده میگوید، صفر هاج و واج نگاه میکند و از آنها میخواهد که قضیه را به او هم بگویند.

ناهیده و ییلدیز پنبه را صدا کرده اند تا با روش مخصوصش صفر را بیهوش کنند، مرحله اول امتحان زدن سیبیل های صفر است.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان قسمت ۵۷ سریال ترکی ستاره شمالی (Kuzey Yildizi) لذت برده باشید. برای مطالعه  قسمت بعدی به صفحه خلاصه داستان قسمت ۵۸ سریال ترکی ستاره شمالی مراجعه فرمایید.

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید و عضو کانال تلگرامی سون مدیا شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید.

به این پست امتیاز دهید.
رای دهید

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 5
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا