سون مدیا

خلاصه قسمت 7 سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu) | دوبله فارسی و زیرنویس

کانال تلگرام سون مدیا بروزترین مطالب در کانال تلگرام
به سایت سون مدیا سایت خلاصه و اهنگ های سریال های ترکی خوش امدید
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
قسمت 7 سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

سلام در این بخش به مطالعه خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu) میپردازیم.

خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

جلال و ادا با هم روبرو میشوند، ادا مضطرب است اما خودش را نمیبازد و جوری رفتار میکند که جلال برای دیدن سلین آمده است و به بورا هم اشاره میکند که به علی چیزی نگوید.

ادا با جلال صحبت میکند و میگوید که رئیسشان فردی سخت گیر است و نیروی متاهل قبول نمیکند برای به همین به کسی نگفته اند که با روزگار زن و شوهر هستند و با این دروغ ها جلال را قانع میکند.

بورا به ادا اشاره میکند که سلین در راه دفتر است و باید مانع آمدن سلین شود تا علی ماجرا را متوجه نشود.

( اشاره به دروغی که سلین و ادا گفتند و ماجرای ازدواج سفید را به سلین ربط دادند.) ادا با عجله بیرون از دفتر بیرون میرود و سلین را میبیند و میگوید که جلال به آنجا آمده

جلال بورا را به حرف گرفته و از ادا تعریف میکند و میگوید که ادا را مانند دخترش دوست دارد و با وجود اینهمه زیبایی هنوز هم مجرد است، و یه پسر خوشتیپ و قد بلند براش پیدا کنیم تا ازدواج کنه !( مثلا میخواد تابلو نکنه ادا متاهل).

ادا بابت دروغهایی که به بورا و خانواده اش گفته ناراحت است و برای سلین درد و دل میکند و میگوید که استعفا میدهد و دست از آرزوهایش برمیدارد و میرود.

ادا وارد اتاق بورا میشود و بورا از او میخواهد که به این دروغ پایان دهند و سلین باید حقیقت را به علی بگوید و از ادا میخواهد که با او به مراسم دانشجوهای بورسیه بروند و ادا سعی میکند که نرود مخصوصا وقتی متوجه میشود که به دانشگاه سابق او میروند میگوید که قرار دندانپزشکی دارد، اما بورا او را مجبور میکند که همراهیش کند.

ادا و بورا به محوطه دانشگاه میروند و دانشجوها را میبینند که دور هم نشسته اند و پسری گیتار میزند. بورا جلو میرود و از پسر اجازه میگیرد گیتارش را بگیرد و بنوازد. بورا شروع به خواندن و زدن ساز میکند و ادا محو ساز زدن بورا میشود.

خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

ادا و بورا به سالن اجتماعات میروند تا بورا برای دانشجویان سخنرانی کند و بورا هم از ادا دعوت میکند تا برای دانشجویان به عنوان فردی که آرزوهایش را دنبال کرده حرف بزند. ادا سخنرانی خوبی میکند و بورا با افتخار به او نگاه میکند.

ادا در دانشگاه با استاد سابقش روبرو میشود و استاد به او میگوید که یکی از بهترین دانشجوهایش بوده و همیشه بهترین نوشته ها برای او بوده است.

ادا از حضورش در دانشگاه کلافه است (خاطراتش با روزگار و سختی هایی که کشیده رو به یاد میاره و اینکه نتونسته فارغ التحصیل بشه اونو آزار میده) و به گوشه ای میرود شروع به گریه کردن میکند.

بورا ادا را پیدا میکند و از او میپرسد که چرا گریه میکند و مشکلش چیست! ادا میگوید که میخواهد از زندگی بورا و از کارش جدا شود و سختی کار را بهانه میکند بورا اصرار میکند اگر مشکلی هست با هم حل میکنند اما ادا قبول نمیکند و با گریه میرود و بورا مات و مبهوت به مسیری که ادا رفته نگاه میکند.

یاسمین جلوی آینه مشغول رسیدگی به پوست صورتش است که چشمش به تست بارداری درون سطل زباله میفتد وقتی آنرا میبیند متوجه میشود که تست بارداری مثثبت است و تصور میکند که نرگس حامله است.

یاسمین با خوشحالی اصلان را به گوشه ای میبرد و خبر بارداری نرگس را میدهد و اصلان هم از شدت خوشحالی بیهوش میشود.

ادا روی نیمکتی نشسته مشغول گریه کردن و غر زدن است سلین هم به آنجا میرود تا به ادا دلداری بدهد. روزگار با ادا تماس میگیرد و میگوید که جلال به خانه آنها برای خوردن چایی میرود و ادا هم باید خانه باشد.

ادا با حالت عصبانی به روزگار میگوید: من نمیام خسته شدم انقد دروغ گفتم، یکمم تو دروغ بگو و گوشی را قطع میکند.

علی و بورا به زمین بسکتبال میروند تا بازی کنند و بورا مدام با توپ بازی میکند و راجب ادا حرف میزند. علی با سلین تماس میگیرد تا آنها هم به آنجا بروند و با هم بازی کنند.

بورا سلین را به عنوان هم تیمی انتخاب میکند و میگوید که به هم تیمی نیاز دارد که بتواند به او اعتماد کند و او را وسط راه ول نکند.

در زمین بازی بورا و ادا مدام با هم و با توپ کلنجار میروند و توجهی به علی و سلین ندارند. ( علی و سلین هم مث یک زوج خوشبخت دست تودست هم زمین را ترک میکنند و آنها را به حال خودشان رها میکنند.)

خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

بعد از بازی بسکتبال ادا و بورا خسته رو نیمکت نشسته اند، علی و سلین شیرینی خریده اند و کنار آنها مینشیند.

روی لبهای علی و سلین لبخند است و معلومه که خوشحال هستند. سلین به ادا میگوید که ماجرای ازدواج سفید را به علی میگوید تا شک بورا از روی آنها برداشته شود اما ادا قبول نمیکند.

روزگار در فنجان قهوه جلال الکل میریزد و جلال هم متوجه نمیشود و در خوردن آن زیاده روی میکند و از حال خودش بیخود میشود.

ادا و بورا به خانه میروند تا استراحت کنند، شب شده و اهالی خانواده خواب هستند اما بورا و ادا خواب ندارند و هر دو با فکری پریشان در حیاط با هم صحبت میکنند. بورا میگوید که بعد از مدتها پدرش به او افتخار کرده و این افتخار برای ادا هم هست.

ادا با چشمانی خیس به او نگاه میکند و بورا آرزوی موفقیت برای ادا میکند و شب بخیر میگوید. صبح روز بعد ادا با امیدواری بیدار میشود و دنبال کار میگردد و یاسمین هم از خواب بیدار میشود و خبر حامله بودن نرگس را میدهد و با هم خوشحالی میکنند. ادا در اینترنت شغلی با عنوان گارسون رستوران پیدا میکند و برای مصاحبه میرود.

جلال از ادا و روزگار میخواهد که که به عکاسی دوست او بروند و عکس عروسی شان را بگیرند و روزگار را مجبور میکند که حلقه بخرد و نام ادا را در آن بنویسد.

ادا و روزگار به همراه جلال به یک عکاسی قدیمی با وسایل کهنه میروند و پیرمردی از آنها تعدادی عکس میگیرد.

از دفتربا ادا تماس میگیرند که به دفتر برود و استعفای رسمی بدهد و تعدادی برگه را امضا کند. ادا فورا بعد از تمام شدن عکسها به دفتر میرود و سلین را هم میبیند که در آنجا مشغول کار است.

ادا متوجه حلقه دستش میشود و تلاش میکند که حلقه را در بیاورد تا بورا متوجه نشود. حلقه را با شدت از دستش خارج میکند و حلقه زیر یک کمد میفتد و ادا نمیتواند آنرا پیدا کند.

پایان قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)

برای مطالعه قسمت های دیگر وارد دسته بندی سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu) شوید.

دسته بندی خلاصه قسمت سریال ترکی بازی بخت

مطالعه قسمت بعدی خلاصه داستان قسمت ۸ سریال ترکی بازی بخت

برای حمایت از سون مدیا عضو کانال تلگرام سون مدیا به آدرس kh7media@ لینک این  پست را برای دیگران ارسال کنید و عضو کانال تلگرامی سون مدیا شوید تا از اخبار و قسمت های جدید سریال با خبر شوید.

به این پست امتیاز دهید.
خلاصه قسمت ۷ سریال ترکی بازی بخت (Baht Oyunu)
5 از 1 رای
11,125 مشاهده

کانال تلگرام سون مدیا

کانال تلگرام سون مدیا

برای عضویت در کانال تلگرام سون مدیا روی kh7media@ روی بنر کلیک کنید.
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 5
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


کانال تلگرام ســون مـدیـا اینستـاگـرام ســون مـدیـا